100% επιτυχία στις Εξετάσεις Lower Proficiency

Με απόλυτη επιτυχία ολοκλήρωσαν οι μαθητές του Κέντρου Ξένων Γλωσσών Αθηνά Καλίτση τις Εξετάσεις Lower, Proficiency, επιτυγχάνοντας το εντυπωσιακό ποσοστό επιτυχίας του 100%.

Η εξαιρετική αυτή επίδοση αποτελεί αποτέλεσμα της συστηματικής προετοιμασίας και της ποιοτικής εκπαίδευσης που προσφέρει το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Αθηνά Καλίτση. Μέσα από ένα συνδυασμό σύγχρονων διδακτικών μεθόδων, διαδραστικών μαθημάτων και εντατικής προετοιμασίας, οι μαθητές κατάφεραν να ανταποκριθούν με επιτυχία στις απαιτήσεις των εξετάσεων.

Η διευθύντρια του Κέντρου, κ. Αθηνά Καλίτση, δήλωσε: «Είμαστε υπερήφανοι για τους μαθητές μας και τις προσπάθειές τους. Η επιτυχία τους είναι η επιβράβευση της σκληρής δουλειάς που κάνουμε εδώ στο Κέντρο μας και της αφοσίωσης όλων των καθηγητών μας.»

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Αθηνά Καλίτση συνεχίζει να αποτελεί σημείο αναφοράς στην εκμάθηση Αγγλικών, προσφέροντας υψηλού επιπέδου μαθήματα και προετοιμάζοντας τους μαθητές του για μελλοντικές ακαδημαϊκές και επαγγελματικές επιτυχίες.

Με βάση αυτή την επιτυχία, το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Αθηνά Καλίτση καλεί νέους μαθητές να εγγραφούν στα προγράμματά του και να ακολουθήσουν το παράδειγμα των επιτυχόντων.